Zlato Vegovo priznanje petošolki Lili Kobe, srebrno Stefanovo priznanje iz fizike pa devetošolcu Maju Padaršiču

V petek, 15.3.2019 je na OŠ Trebnje potekalo področno tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja. Devetošolec Maj Padaršič je dosegel srebrno priznanje. Čestitamo. Na srednješolski poti pa ti želimo, da bi znal pridobljeno znanje dobro izkoristiti.

Že od 21.3.2019 pa potekajo matematična tekmovanja. Šolskega tekmovanja kenguru se je udeležilo 69 učencev naše šole in 23 jih je osvojilo bronasto priznanje. Devetošolka Nika Rukše, šestošolec Luka Hribar in petošolka Lili Kobe so se v soboto, 13.4.2019, udeležili državnega matematičnega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ Drska. Lili Kobe je dosegla neverjetnih 100% in s tem zlato Vegovo priznanje z nagrado. Šestošolec Luka Hribar pa je osvojil srebrno Vegovo priznanje, kar je tudi zelo lep uspeh.

Vsem iskreno čestitamo.