Dnevi dejavnosti

a)   Kulturni dnevi v šolskem letu 2021/22

  1.   triada 2.   triada 3.   triada
1.     Razvijamo bralno kulturo (september) 4., 5. in 6. razred – Spletna glasbeno-ritmična delavnica Jake Strajnarja (marec) – 1Є

7. razred – Knjižnična vzgoja z obiskom knjižnice Mirana Jarca (oktober)

8. in 9. razred – Po Prešernovih stopinjah (Čopova hiša) CŠOD – 23. 3. 2022

 

2.

Čarobni svet animacije

Ogled animiranega filma Slovenski literarni junaki + spremljevalne dejavnosti

(november)

Čarobni svet animacije

Ogled animiranega filma Tegobe odraščanja + delavnice po ogledu animacije

(november)

Čarobni svet animacije

Ogled animiranega filma Od praskanke do stop animacije + delavnice po ogledu animacije.

(november)

3.

Rastoča knjiga – Mat’ prpovdujejo 2. del

(februar)

Rastoča knjiga – Mat’ prpovdujejo 2. del

(februar)

Rastoča knjiga – Mat’ prpovdujejo 2. del

(februar)

4. Glasbena ustvarjalnica (marec)

b) Naravoslovni in tehniški dnevi v šolskem letu 2021/22

  1. razred: Kristina Burger in Saša Makše
NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Zdravo življenje (oktober, november 2021) Trajnostni razvoj – voda (do februarja 2022)
Travnik (maj 2022) Humanitarnost (december 2021)
Zaključna ekskurzija: Raziskovalna ekskurzija (junij 2022) Jaz v prometu – dan mobilnosti v NM (22. september 2021)

2. razred: Marica Janc

NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Gozd (oktober 2021) Trajnostni razvoj – voda (do februarja 2022)
Vrt (april 2022) Od načrta do izdelka (april 2022)
Zaključna ekskurzija: Raziskovalna ekskurzija (junij 2022) Dan v naravi (maj 2022)

3. razred: Milena Jaklič

NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Kam z odpadki? (oktober, November 2021) Izdelava novoletne dekoracije (december 2021)
Integrirana pridelava hrane (maj 2022) Mlinček se vrti hitreje – trajnostni razvoj (do februaja 2022)
Zaključna ekskurzija: Raziskovalna ekskurzija (junij 2022)
Od načrta do izdelka (april 2022)

4. razred: Tadeja Deželan

NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Človeško telo (januar 2022) Viri trajnostne energije (do februar 2022)
Dolenjski muzej: arheološka zbirka + ogled Novega mesta (do aprila 2022) Izdelava in preizkus delovanja vozička (oktober 2022)
Zaključna ekskurzija: Raziskovalna ekskurzija
Preživetje v naravi (september, oktober 2021)
Električni krog in svetilnik (april 2022)
  1. razred: Barbara Gajski in Barbara Jordan
NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Zdravo življenje in trajnostni razvoj (oktober 2021) Šola v naravi: preživetje v naravi (januar 2022)
Šola v naravi: vreme (januar 2022) Humanitarnost (december 2021)
Zaključna ekskurzija: Raziskovalna ekskurzija Finančno opismenjevanje (oktober 2021)
Potujemo skozi čas (junij 2022)
  1. razred: Lučka Pavlin in Jasna Ilić
 NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
CŠOD-Arboretum Volčji potok + izdelava herbarija, (10. 9. 2021) Vodni dan
Zdravstveno vzgojne delavnice in sistematski pregled ŠVN – smučanje (17.1.- 21. 1. 2022)
ŠVN – smučanje (17. 1.- 21. 1. 2022) Od ideje do izdelka  (sep., okt. 2021)

 

 

 

Zaključna ekskurzija
  1. razred:  Davor Kroflin
 NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda
ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda
CŠOD – Arboretum Volčji potok (10.9.2021) Uporaba vodne energije – Erazmus
Zaključna ekskurzija
  1. razred:  Darja Šinkovec
 NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda
ŠVN – Prva pomoč, CŠOD Ajda ŠVN – Prva pomoč, CŠOD  Ajda
Zdravstveno vzgojne delavnice in zdravniški pregled CŠOD – Gradovi ob Savi in energija (16.9.2021)
Zaključna ekskurzija
  1. razred: Darja Fink
NARAVOSLOVNI DNEVI TEHNIŠKI DNEVI
Učinki električnega toka (maj 2022) CŠOD-Gradovi ob Savi in energija (16.9.2021)
Nevarne substance med mladimi (februar 2022) Ustvarjalne delavnice iz recikliranega naravnega materiala
Valeta Od ideje do izdelka  (sep., okt. 2021)
Zaključna ekskurzija po dogovoru

Dostopnost