Sistematski pregled za učence 3. razreda

Podrobnosti dogodka

OBVESTILO

Spoštovani starši!

v petek, 19. 10. 2018, bodo imeli učenci 3. razreda sistematski pregled, v šolskem dispanzerju v Novem mestu. Ob sistematskem pregledu bodo imeli učenci pregled zobovja, preizkus vida, antropometrične meritve, zdravstveno vzgojo, pregled pri zdravnici in obvezno cepljenje proti davici, tetanusu in oslovskemu kašlju, ter v primeru nedokončanega cepljenja proti Hepatitisu B in proti ošpicam, mumpsu in rdečkam še manjkajoče doze.

Učenci morajo prinesti s seboj:

• kartico zdravstvenega zavarovanja,
  • cepilno knjižico,
  • izpolnjeno anketo ter podpisano soglasje staršev,
  • zobno ščetko.

Prosiva vas, da anketo o trenutnem zdravstvenem stanju otroka izpolnite dan pred samim sistematskim pregledom, saj se zdravstveno stanje otroka lahko dnevno spreminja.

V Novo mesto se bomo odpeljali z avtobusom. Učenci naj bodo v šoli do 7.15. V šolo se vrnemo okoli 13. ure. Vse dejavnosti (JV, PB ter interesne dejavnosti) bodo potekale kot običajno.

Lep pozdrav                                                                                                            Razredničarki: Milena Jaklič, Vanja Vrtačič