Vabilo na roditeljski sestanek – 5.a razred

Podrobnosti dogodka

Spoštovani starši,

vabim Vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 10. 9. 2020, ob 16. 00 v učilnici 5. a razreda.

Dnevni red:

1. Predstavitev vzgojno-izobraževalnega dela in dejavnosti v šolskem letu 2020/2021
  2. Predstavitev kriterijev in načinov ocenjevanja
  3. Hišni red, vzgojni načrt in šolska pravila
  4. Razno (šolska prehrana, ukrepi in pravila v zvezi z Covidom 19, šolska spletna stran, podaljšano bivanje, prometna varnost, usposabljanje za kolesarski izpit)
  5. Volitev predstavnika v Svet staršev
  6. Predlogi in pobude

Ob tem vas bi želela opomniti, na upoštevanje protokola namenjenega staršem in obiskovalcem šole ob vstopu v zgradbo. Prosim, da vstopite pri vhodu za zaposlene in stranke, si razkužite roke in ob vstopu nadenete masko. Po roditeljskem sestanku šolo zapustite po enaki poti. Priporočljivo je, da je prisoten le eden od staršev.

Lep pozdrav                                                      razredničarka Barbara Jordan