Naš prvi dan v CŠOD Kranjska Gora

Naj vam predstavimo 1. dan šole v naravi.

Po dolgi vožnji z avtobusom, smo končno zagledali naš začasni dom. V zasneženi Kranjski Gori sta nas z nasmehom na obrazu pričakala učitelja Miro in Luka. Predstavila sta nam hišni red in dolgo pričakovan razpored po sobah, s katerim so bili učenci glede na prvi vtis zadovoljni.

In čakal nas je že prvi izziv – kako pripravimo posteljo? S pomočjo učiteljic smo ga uspešno prestali. Ko smo uredili sobe smo se odpravili na kosilo in takoj po kosilu odšli na smučišče. Začetniki so se naučili osnov priprave odhoda na smučišče, naši izkušeni smučarji pa so se že odpravili na bele strmine. Da ne bo pomote – smučali smo danes že vsi in vsi smo se zelo potrudili. Utrujeni smo se ob 16. uri vrnili v CŠOD. Odpravili smo se na popoldanske aktivnosti kjer smo spoznali kakšne nevarnosti na nas pretijo v naravi ter se v 2. skupini seznanili s FIS pravili in varnostjo na smučišču.

Nestrpno smo pričakovali večerjo in čas, ko lahko pokličemo svoje najbližje.

V večernem delu pa skozi sprehod spoznali Kranjsko Goro.

Čas je za spanje. Se oglasimo ponovno jutri.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost