Predpočitniško dogajanje na šoli

Mesec februar smo na šoli popestrili z različnimi dogajanji. Med drugim so nas na pustni torek obiskale pustne šeme. Nekateri razredi so ta dan izkoristili za prijateljevanje s prijateljskimi razredi, nato pa smo se vsi šolarji udeležili pustnega rajanja v naši telovadnici. Tam smo lahko zasledili različne živalske, pravljične in skupinske maske, najbolj pa so nas razveselile maske, ki so bile narejene doma. Učenci so pokazali veliko ustvarjalnosti in dobre volje, ki jo je skrbno opazovala tudi naša žirija. Ta je na koncu podelila nagrade za najboljšo živalsko, pravljično, izvirno in skupinsko masko, ter za masko, ki je nastopala kot par. Že v četrtek, 15. 2., in petek, 16. 2. 2018, pa smo izvedli zimski športni dan za učence od 2. do 9. razreda. Višja stopnja, ki je lahko izbirala med pohodom s sankanjem ter smučanjem na Gačah, je imela športni dan v četrtek. Na žalost je na Gačah  prišlo do tehničnih težav, zato je bilo smučanje okrnjeno. Tisti, ki so si izbrali drugo možnost, pa so odšli na pohod do OŠ Otočec, ki so ga ob koncu popestrili še s sankanjem in igrami na snegu. Zimske aktivnosti so naslednji dan nadaljevali učenci nižje stopnje, ki so dan preživeli drugače. Začeli so s pohodom okoli Brusnic, nato pa so nadaljevali s sankanjem. Gradili so snežene gradove, snežake in različne figure iz snega. Za konec pa so se veselili štafetnih iger na snegu. Dneva sta bila za večino učencev zanimiva ter polna smeha, veselja ter novih izkušenj.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost