Gledališče od doma

Ali lahko v gledališču vidimo zvezdico, kita in še koga nenavadnega? Seveda lahko. V to so se lahko prepričali tudi učenci naše šole. Kulturni dan nas je popeljal v lutkovno gledališče, kjer so si najmlajši ob upoštevanju gledališkega bontona ogledali veseloigro s tekom in petjem Ti loviš, tretješolci so Zvezdici Zaspanki pomagali, da bi v razbojniku vzbudila ljubezen, četrto in petošolci pa so si ogledali domiselno, igrivo in dinamično uprizoritev Tajnega društva PGC. In naši največji? Ja, ti so se s kitom sprehajali po plaži in raziskovali drugačnost in normalnost. To pa še ni vse. Od doma smo se napotili tudi v Šolski muzej in si ogledali kako je pouk potekal nekoč in kako so se šolske postave razlikovale od naših šolskih pravil. Da so kulturni dan na daljavo naši učenci vzeli resno lahko vidite iz fotografij. Nekateri so svoje vtise izrazili v pisni obliki, drugi pa so se lotili tehničnega in likovnega ustvarjanja.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost