Rezultati šolskega tekmovanja iz znanja matemček

9. november 2018 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz prostorske predstavljivosti matemček. 16. novembra 2018 so bili znani dosežki učencev. Le-te si lahko pogledate s pomočjo kode, ki so jo dobili učenci na dan tekmovanja. Kar 21 učencev pa se je uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 24. novembra 2018, na OŠ Center v Novem mestu.

Učenci, ki so se uvrstili naprej, so:

1. razred: Zara Krhin, Jakob Lenarčič, Matevž Luzar, Val Mihalič Golob, Vid Mrak, Jerca Radovan, Eva Rukše, Julija Vovk, Sofija Vovko,

2.A: Emma Gazvoda Deželan, Maks Kerin, Mark Nose,

2.B: Nejc Hribar, Ben Moravec Medle, Gašper Vovk,

3.A: Eva Mali, Žan Radovan,

4. razred: Lana Hribar,

5.razred: Lili Kobe,

6.razred: Luka Hribar,

7.razred: Hana Hudoklin.

Vse učencem iskreno čestitamo!

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost