Rezultati šolskega tekmovanja v znanju naravoslovja Kresnička

9. februarja 2017, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja naravoslovja Kresnička. Tekmovanja se je udeležilo 36 učencev od 1. do 6. razreda. Učenci so naravoslovne zmožnosti kot so razvijanje spretnosti in usvajanje naravoslovnih postopkov, usmerjeno in načrtno opazovanje, primerjanje, merjenje, razvrščanje, urejanje, prirejanje, eksperimentiranje in še marsikaj, razvijali ob izvajanju poskusov pred tekmovanjem kot tudi pri reševanju tekmovalnih nalog. Najuspešnejši tekmovalci so osvojili bronasta priznanja. Ti učenci so:

Žiga Rolih in Eva Mali – 1.a razred

Lucas in Nai Čerček – 1.b razred

Maja Vovko, Ožbej Lobe in Klara Malnar – 2. razred

Lovro Boltez, Zala Jaklič in Lili Kobe – 3. razred

Gašper Ivanež – 4. razred

Marta Markelj in Hana Hudoklin – 5. razred

Anže Ravbar – 6. razred

Dobitnikom priznanj iskrene čestitke!

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost