ŠVN za nadarjene

Danes, 3. 4. 2024, smo se ob pol osmih zbrali v jedilnici naše šole, kjer smo pojedli zajtrk. Po zajtrku smo prtljago odložili v kombi in se z njim odpeljali v Mursko Soboto. Vožnja je trajala tri ure. Ko smo prišli v CŠOD Murska Sobota smo svoje kovčke odpeljali v naše sobe in se razpakirali, šli na kosilo, po njem pa je sledil počitek.                                                                                                           Žak

 Po počitku smo se odpravili na misijo: Misija-Pobeg v gozd. S pomočjo aplikacije, ki smo si jo naložili na telefon, smo po gozdu iskali različne točke. Pri vsaki točki smo imeli izziv, s katerim smo si priborili točke. Ko smo s pobegom končali, smo se sprehodili nazaj do CŠOD Murska Sobota. V skupnem prostoru (učilnici) smo se pogovorili o rezultatih misije. Za tem smo imeli nekaj prostega časa. Potem je sledila večerja, nazadnje pa še večerne aktivnosti: igra štrbunk in učenje prekmurskih besed. Oboje je bilo zelo zabavno.                                                                                                               Sofija, Eva, Ajda

Po jutraji telovadbi, ki je trajala pol ure, smo pojedli zajtrk in se odpravili do gozda Fazanarija v Murski Soboti, kjer je tudi znameniti nogometni stadion. Pred začetkom fotolova smo se izurili v različnih igrah zaznavanja narave okrog sebe. Vas zanima kaj je fotolov? Je igra, pri kateri poskušaš fotografirati različne živali ter rastline. Ko smo s fotolovom končali, smo odšli še na kratek sprehod skozi mestno središče in se nato odpravili v dom, kjer smo imeli okusno kosilo. Po prostem času smo  pekli vsak svojo pletenico in jo pri večerji tudi pojedli. Zvečer smo šli še na sladoled, katerega smo vsi komaj čakali že cel dan.                                                                                                                           Zala, Eva

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost