Tudi starši smo bili učenci

Spoštovani starši, stari starši in znanci!

V letošnjem šolskem letu naša šola praznuje 40-letnico šole ter 140-letnico šolstva v Brusnicah. Okrogel jubilej bomo obeležili s prireditvijo, ki bo 30. 11. 2017. Učenci bodo predstavili veliko zanimivih dogodkov, ki so obeležili Osnovno šolo Brusnice in naš kraj. Ob iskanju ključnih mejnikov in dogodkov ter pregledovanju kronik in ostalih dokumentov pa smo se spomnili tudi na Vas. Prepričani smo, da svojim otrokom kdaj pripovedujete lepe anekdote, utrinke in spomine o svojih šolskih dneh na naši šoli. S tem dopisom Vas tako naprošamo, da te spomine delite tudi z nami, saj smo prepričani, da jih je veliko. S tem nam boste pomagali sooblikovati pomemben dogodek, kot je ta obletnica. Otrok naj Vaše zapise odda razredničarki.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav

kolektiv OŠ Brusnice

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost