Delavnica kreativne fotografije

V mesecu novembru smo mladi novinarji obiskali Ekonomsko šolo Novo mesto. Profesorica Anja Plut in dijakinji programa medijski tehnik so nas v delavnici kreativne fotografije naučile veliko novega. V fotografskem studiu smo se najprej seznanili z različnimi funkcijami, ki jih omogoča digitalni fotoaparat. Spoznali smo, kaj je pomembno pri portretni fotografiji in se tudi sami prelevili v fotografe. Preizkušali smo različne nastavitve in se igrali s svetlobo in časovnim zamikom. Domišljije nam ni manjkalo, zato smo preizkušali zelo veliko tehnik, pri katerih smo se tudi zabavali. Ob koncu delavnice pa smo bili tudi fotomodeli na skupinski fotografiji. Dan nam bo vsekakor ostal v lepem spominu do naslednjega leta, ko se bomo udeležili delavnice urejanja filmov.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost