Vtisi učencev 6. razreda o zimski šoli v naravi

Za nami je zelo zanimiva zimska šola v naravi. Učenci 6. razreda smo se takoj po počitnicah odpravili v CŠOD Gorenje, ki leži v istoimenski pohorski vasici. Poudarek omenjene šole v naravi je bilo učenje alpskega smučanja. Na znanem slovenskem smučišču Rogla, smo bili razdeljeni v skupine glede na naše predznanje. Poleg učiteljev, ki so zaposleni v CŠOD, sta nas spremljala še učitelj Igor Ban in učiteljica Tadeja Deželan. Smučanje pa ni bila edina aktivnost, ki smo se je lotili. Preizkusili smo se tudi v lokostrelstvu, teku na smučeh, cirkuških aktivnostih, vozili smo se z adrenalinskimi sankami in opravili nočni pohod. Zadnji dan smo pripravili zaključni večer, ki so ga popestrile naše točke in glasba. Šola v naravi nam bo ostala v zelo lepem spominu, saj smo se vsi naučili smučati, utrdili pa smo tudi prijateljske vezi.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost