Zahvala za pomoč pri humanitarni akciji

Dragi starši!

V humanitarni akciji na pobudo 5.a in 5.b, ki je potekala od 17. 12. 2021 do 24. 12. 2021, smo na šoli zbirali sredstva za pomoč otrokom iz socialno šibkih družin pod okriljem projekta Botrstvo. Donacije ste prispevali v obliki finančne pomoči ali v obliki doniranja prehranskih izdelkov. V tajništvo so otroci vsakodnevno prinašali vrečke s prehrambnimi izdelki, z zavedanjem, da so nekomu pričarali nasmeh na obraz ali pa mu omogočili nekoliko boljšo prihodnost. Z vašo pomočjo smo zbrali res veliko izdelkov, ki smo jih že dostavili do naslovnika – ZPM Ljubljana Moste – Polje, pod okvirom katere deluje projekt Botrstvo.

Za vse donacije so se nam zahvalili ob predaji in preko elektronske pošte, kjer so med drugim zapisali: »Iskrena hvala za vaš prispevek v program Botrstvo v Sloveniji in za ozaveščanje otrok o pomenu dobrodelnosti in medsebojne pomoči.«

Tem besedam pa se pridružujemo tudi mi in vam iz srca izrekamo zahvalo za vašo pomoč in spodbudne besede, ki ste nam jih namenili.

Učenci in učiteljici obeh 5. razredov

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost