Mednarodni projekt Erasmus+ 2019 – 2021

Z novim šolskim letom 2019/20 pričenjamo s projektom Erasmus +, z naslovom Trajnostni razvoj, učenje iz življenja za življenje (Sustainable Future, Learning from life to life!). V dveletnem projektu sodelujejo še osnovna šola Washingborough Academy iz Anglije, vrtec Muotialan Päiväkoti iz Finske, vrtec Kämmenniemen Päiväkoti iz Finske ter vrtec Materska skola nad Parkem s Češke. V okviru projekta bodo potekale različne aktivnosti znotraj naslednjih tem: splošno o hrani, kako ravnati z odpadki hrane, ravnanje z odpadki in proizvodnja energije, varčevanje z energijo, o vodi ter globalno segrevanje. Glavni cilj projekta je vzgajati in ozaveščati učence, da je potrebno naravo ohranjati ter jih aktivno in odgovorno usmerjati v trajnostni razvoj. Glavna koordinatorica projekta je učiteljica Kristina Burger.

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost