Mlada pesnica osvojila 3. mesto

O tem, kako napisati dobro pesem, nas lahko poduči hudomušna pesnitev slovenskega pesnika Andreja Kokota, z naslovom Kako napišete pesem?. Avtor v pesmi pravi, da so najboljše tiste, v katerih je vsaj malo srca. In prav takšne pišejo nekateri učenci naše šole.

Tokrat je bila pri tem zelo uspešna učenka 7. razreda, Desiree Krieger, ki je za svojo pesnitev osvojila odlično 3. mesto. Pod mentorstvom učiteljice Darje Šinkovec, se je udeležila literarnega natečaja “Na naši šoli je pa tako”, ki ga že tradicionalno organizira Srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto. Mlada avtorica se je v pesmi sprehodila po naši šoli in besede po vrsti zložila v smiselno celoto z naslovom Naj šola živi!

Učenki čestitamo za izjemen uspeh in ji želimo še veliko uspehov pri nadaljnjem ustvarjanju.

NAJ ŠOLA ŽIVI

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost