Startup vikend 2023

Ta vikend je po štirih šolah Dolenjske potekal 12. Startup vikend. Pet učencev naše šole je bilo razporejenih v 3. konzorcij. Na OŠ Šmarjeta se je zbralo 37 učencev in 7 učiteljev iz petih osnovnih šol. Naše podjetniško ustvarjanje je potekalo v petek popoldne in celo soboto pod vodstvom g. Marka Vukobrata iz Podjetniškega inkubatorja Dolenjske. Ekipo OŠ Brusnice so sestavljali: Zala Kerin, Špela Pust, Arne Stropnik, Neža Čečelič in Ela Nosan. Izbrali so si ime Glavce, sodelovali pa so s projektom BAG TO GO, kjer so razmišljali o težavah z neredom v velikih torbah in enostavnem preoblikovanju poslovnih torb v ruzak za na kolo. Ekipe so bile zelo izenačene, ustvarjalne, inovativne in podjetne. Tudi tri bogate nagrade so bile razdeljene. Vsem čestitke.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost