Ta veseli dan kulture

Ta veseli dan kulture praznujemo 3. decembra, na dan, ko se je rodil naš veliki pesnik France Prešeren. Vsako leto kulturne ustanove po Sloveniji na široko odpirajo svoja vrata. V letošnjem letu pa se lahko zaradi trenutnih razmer v državi, različnih kulturnih dogodkov udeležimo preko spleta. Organiziranih je namreč več kot 300 dogodkov, namenjenih vsem starostnim skupinam. Vabljeni k ogledu programa.

Za naše najmlajše otroke je Lutkovno gledališče Ljubljana pripravilo ogled gledališke predstave z naslovom Zajčkova hišica.

Učenci 2. in 3. triade pa se lahko virtualno sprehodijo po številnih kulturnih ustanovah v Sloveniji, med drugim tudi po Narodnem muzeju Slovenije.

Dan kulture bomo obeležili tudi z učenci naše šole na prihajajočih kulturnih dnevih. La kaj bo nastalo?

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost