Drugi športni dan na daljavo

Sončno vreme, primerna oblačila in obutev, poln nahrbtnik ter dobra volja, so pripomogli k še enemu uspešno opravljenemu športnemu dnevu. Nekateri učenci so opravljeno pot s pomočjo mobilnih aplikacij načrtovali samostojno, pri pohodu pa so se jim seveda pridružili tudi starši. Odziv na športni dan je bil zelo dober. Veliko učencev je opravilo dolge in zahtevne poti, drugi pa so poleg krajšega pohoda opravili še drugačne športne naloge. Ob gibanju, ki je v tem času še kako pomembno so učenci lahko opazovali lepote naše pokrajine, uživali v čudovitih razgledih, spoznavali kulturno dediščino, se igrali z naravnimi materiali, ki nam jih ponuja narava in opozarjali na nepravilnosti, ki jih opazimo v naravnem okolju. Še kako drži, da gibanje in raziskovanje v naravi, pripomore k boljšemu razvoju otrok.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost