Državno tekmovanje MATEMČEK

Podrobnosti dogodka

V soboto, 24. 11. 2018, bo potekalo državno tekmovanje iz prostorske predstavljivosti matemček na OŠ CENTER.

Tekmovanje za učence 1. – 4. razreda bo ob 10. uri. Učenci naj pridejo na zborno mesto pred OŠ Center med 9. 30 in 9. 50 uro.

Tekmovanje za učence 5. – 9. razreda bo ob 11. uri. Učenci naj pridejo na zborno mesto pred OŠ Center med 10. 30 in 10. 50 uro.

Tekmovanje za učence 1. – 9. traja 45 minut, za učence 5. – 9. pa 60 minut. Po končanem tekmovanju starši počakajte na svojega otroka pred OŠ Center.

Dovoljene potrebščine: pisalni in risalni pribor, radirka, ravnilo, lističe za pomožno reševanje dobijo v šoli.

Pisalo »piši-briši«, kocka, škarje, pomožni lističi, liki, mreže in telesa, vse elektronske naprave so prepovedani.

Tekmovalkam in tekmovalcem 1. in 2. razreda je na tekmovanju dovoljena pomoč pri branju besedil.