Za nami je že tretji dan – CŠOD Gorenje

Tudi danes smo se zbudili zgodaj zjutraj, se na hitro uredili in odpravili na zajtrk. Nato smo si hitro nadeli smučarsko opremo in se z avtobusom odpeljali proti smučišču. Jutro je bilo sončno in v primerjavi z včerajšnjim, skoraj brez vetra. Minil je še en super dan na smučišču, saj nam je danes smučanje šlo že veliko bolj od nog. Da nam slučajno ne bi bilo dolgčas, smo tudi po kosilu ostali aktivni. Odpravili smo se na krajši pohod in si ogledali vas Gorenje, kjer smo se posladkali tudi z vročo čokolado in kakavom. Kasneje smo svoja doživetja zapisali v dnevnik in jih zaupali ostalim vrstnikom. Po aktivnem popoldnevu nas je čakala večerja. Sledilo je še krajše druženje v učilnici ob družabnih igrah ter cirkuške igre v telovadnici. Ker smo se imeli lepo, nam je čas spet hitro minil. Polni novih doživetij smo odšli v posteljo in sladko zaspali.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost