Smučamo, opazujemo, raziskujemo… – CŠOD Gorenje

Prebudili smo se v prelepo sončno jutro. Kot vsak dan, smo tudi danes najprej odšli na zajtrk, po katerem smo se odpeljali proti smučišču. Danes smo se nekateri prvič spustili po malo bolj strmih smučarskih progah. Pri tem smo bili odlični! Prav posebno doživetje za nekatere je bila tudi vožnja s sidrom in štirisedežnico. Na smučišču smo se imeli super! Kot vsak dan, smo si tudi tokrat vzeli odmor za malico. Le-ta nam je dala energijo za zadnje zavoje v današnjem dnevu. Po končani smuki smo se odpeljali nazaj v CŠOD. Pojedli smo kosilo in si privoščili krajši počitek. Ob 15.30 smo se razdelili v dve skupini, se primerno oblekli in odšli v naravo, kjer smo raziskovali in opazovali vremenske pojave na Pohorju. Kmalu za tem je sledila večerja, ki nam je bila danes zelo všeč, saj smo si lahko sami sestavili svoj burger. Po večerji je sledilo branje dnevnikov in nato še težko pričakovani zadnji skupni večer. Z učenci druge šole smo imeli v kleti doma pravi mali žur. Pripravili smo zabavne točke, katerim je sledilo še plesno rajanje ob glasbi. Tako se je končal še en zanimiv dan.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost