Učenci 6.b z eTwinningom spoznavajo Evropo

Učenci 6.b razreda letos sodelujemo v projektu eTwinning – Spoznaj Evropo. Projekt vključuje izmenjavo izkušenj med šolami iz različnih evropskih držav. Naš cilj je predstaviti osnovne informacije o naši državi in jeziku, odkrivati razlike in podobnosti v jezikih partnerjev, naučiti se različnih pozdravov, pesmi, iger in še marsikaj.  

Vse to pri pouku angleščine počnemo skozi različne dejavnosti in s tem razvijamo svoje znanje angleškega jezika. 

Do sedaj smo spoznali in naredili logotip, ki nas predstavlja v projektu, se preko zoom konference pogovarjali s partnerskimi šolami, predstavili svojo šolo in sebe, izdelali zastavo… Veliko dejavnosti pa nas še čaka.

In kakšni so naši vtisi: 

  • Projekt se mi zdi super. It’s awsome. Najbolj so mi bili všeč različni pozdravi. 
  • Projekt se mi zdi super, ker obužujem različne države in tudi zato, ker se pogovarjamo s tujci. 
  • Všeč mi je bilo, ker smo se naučili veliko pozdravov iz različnih držav. 
  • In the project it was really cool, when we did a quizz. 
  • Projekt se mi zdi zabaven. Risali smo tudi zastave. 
  • Projekt je zelo dober. 
  • Projekt je zabaven in poučen. 
  • Meni je bil enostavno všeč. 

Zapisali učenci 6.b razreda

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost